facebook trkyoutube trk

 
Привітати заклад прийшли як випускники так і почесні гості - актори та співаки. А найкращим педагогам вручили грамоти та подяки.  
Наша знімальна група відвідувала людей ще місяць тому.  
На Майдані Незалежності запалили сотні свічок та поклали квіти. Теплі спогади про загиблих промовили волонтери групи "Допоможи допомагати", після - бійців вшанували хвилиною мовчання. Дехто схилився у молитві.  
При цьому людям не продають більше двох одиниць у одні руки. На деяких станціях припинили працювати автомати. Начальник прес-служби метрополітену Наталія Макогон заявила, що через бажання людей скупити побільше жетонів виник їх дефіцит.  
Свою технологію очищення території за допомогою води екологам запропонував Гендиректор компанії по переробці відходів Олег Носовський. Проте на ця пропозиція у представників екологічної ліги викликала побоювання. Головна причина - презентація не містила відповідей на запитання – куди після очищення дівати забруднені ґрунт та воду. Немає і жодних гарантій щодо повного…
Чому Україна купує електроенергію в Росії, коли держава запровадить санкції проти північної сусідки і що Генпрокурор зробив на своїй посаді.  
Після того як Нацбанк відпустив її у вільне плавання, за добу національна валюта знецінилася на третину. Спрогнозувати як поведеться гривня далі, не може практично ніхто. Фінансовий експерт Олександр Охріменко говорить, що все залежить від потрясінь у фінансовій чи економічній сфері, попиту на валюту серед населення і панічних настроїв. Якщо ж…
 Голова держави подякував поважному гостю за потужну та послідовну підтримку України в європейських інституціях. На Раді Європейського Союзу Голос Словаччини дуже сильно звучить на підтримку України, – відзначив Петро Порошенко. Особливу увагу співрозмовники приділили питанню постачання газу. Зокрема Словаччина оголосила, що готова суттєво збільшити його реверс до України.  
 Один із кандидатів на посаду очільника українського футболу, Олег Печорний, прийняв рішення вийти з передвиборної боротьби. Нагадаємо раніше свої кандидатури також знялИ Маркіян Лубківський та Сергій Харченко. Стосовно Владислава Ващука, то він офіційно не висунув свою кандидатуру. Отже за вакантне крісло тепер поборяться Андрій Павелко, Ігор Коломойський, і глава Львівської…
Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА попереджає киян про складні погодні умови та закликає водіїв бути обережнішими. Зокрема, за даними Українського Гідрометцентру, в суботу, 7 лютого, на автошляхах Києва прогнозується ожеледиця. Міська влада закликає киян та гостей столиці без зайвої потреби не користуватися особистими автомобілями, а надавати перевагу громадському транспорту.

Сторінка 1 з 463