facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Уряд Німеччини зацікавлений допомогти Києву у добудові Подільсько-Воскресенського мосту – Райнер Бомба

П'ятниця, 10 листопада 2017 13:24

«Питання добудови і запуску Подільсько-Воскресенського мосту для Києва принципово важливе. Але проект потребує інвестицій на рівні 400 мільйонів євро. І інвесторам якимось чином потрібно буде повертати вкладені ними кошти. Тому ми продовжуємо обговорювати всі моменти і деталі, щоб, коли вони будуть узгоджені, приступити до активної роботи з добудови мосту»,- заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу у Вольфсбурзі на конференції федеральних міністрів транспорту Німеччини. 

 

Про це повідомляється на сайті КМДА.

 

Виконувач обов’язків міністра транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнер Бомба зазначив, що федеральний уряд Німеччини зацікавлений і налаштований на допомогу Києву в реалізації великого інфраструктурного проекту – у добудові Подільського-Воскресенського мосту, який вже зведений наполовину.

 

Читайте також:До уваги столичних водіїв: рух Московським і Південним мостами 11-12 листопада обмежать

 

Під час конференції Київський міський голова зустрівся з німецькими фахівцями-інженерами, представниками консалтингових компаній, з якими обговорив технологічні та технічні умови, які повинен забезпечити Київ для добудови мосту. 

 

Найближчим часом до української столиці прибуде делегація технічних спеціалістів із Німеччини для опрацювання подальших кроків. 

 

Читайте також:У столиці заборонили цирки-шапіто з тваринами