facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

З точки зору потенційних інвесторів, боротьба з корупцією має стати пріоритетом української влади – Джим Йонг Кім

Вівторок, 14 листопада 2017 17:33

«Україна здатна нагодувати всю Європу, але щоб привабити масштабні інвестиції, необхідно впровадити земельну реформу», – заявив Президент Світового банку Джим Йонг Кім, підсумовуючи свій дводенний візит до нашої країни.

 

Очільник головної фінансової установи світу схвально відгукнувся про пенсійну та медичну реформи, вже прийняті в Україні, а також відзначив діяльність НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 

 За останні три роки Світовий банк інвестував в українську економіку понад 5 мільярдів доларів, і це показник успіху змін у країні - зазначив високий гість. Але водночас додав: для приваблення інвестицій та отримання чергового траншу від МВФ важливо впровадити незалежний Антикорупційний суд.

 

Читайте також:Світовий банк підтримає впровадження медичної реформи в Україні

 

 «Щоб всі ми відчули, що ваші реформи не марні і час почати інвестувати в Україну чималі суми, боротьба з корупцією має стати пріоритетом української влади. Наступний крок - створення Антикорупційного суду. І основне моє повідомлення для вас - чим швидше це буде зроблено, тим краще для вашої економіки», – зазначив Джим Йонг Кім.

 

Читайте також:Верховна Рада надала статус учасників бойових дій учасникам Революції гідності

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш FacebookTwitter  та Instagram