facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Дії правоохоронних органів призводять до дестабілізації суспільства – Григорій Мамка

Середа, 06 грудня 2017 14:44

Як зазначив в нічному ефірі телеканалу «Київ» експерт у сфері правоохоронної діяльності Григорій Мамка, нинішні дії правоохоронної системи лише збільшують градус напруги серед громадськості, і це призводить не до стабілізації настроїв суспільства, а на дестабілізацію. 

 

«Якщо у нас в єдиний реєстр досудових розслідувань внесено кримінальне провадження за фактами злочинів Саакашвілі, то необхідно все ж таки приймати рішення щодо затримання Саакашвілі в порядку статті 208 Кримінального кодексу. Або брати дозвіл суду на затримання Саакашвілі, доставки в суд під варту для обрання запобіжного заходу. Про ці два моменти ніхто ані з юристів, ані з держслубовців не сказав. Всі розповідають про втечу з-під варти, проте ж втечі з-під варти не може бути, коли немає цих двох чинників», - заявив Григорій Мамка.

 

Читайте також:Рятувальники з ДСНС оглянуть багатоповерхівки та приватний сектор

 

Також, за словами експерта, держслужбовці, які представили Верховній Раді записи (аудіо та відеоматеріали), не сказали дві важливих речі: «По-перше, чи надав слідчий дозвіл на опублікування та висвітлення цих матеріалів. По-друге, держслужбовці повинні були сказати, що згідно висновку експерта фоноскопічної експертизи, це є голоси зазначених фігурантів».

 

Читайте також:13 людей постраждали «в ході пошуків» Саакашвілі в наметах перед парламентом

 

Нагадаємо, розшук Міхеїла Саакашвілі ГПУ оголосила аж уранці 6 грудня. Прес-секретар Генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган у своєму Twitter повідомила: «Оголошено розшук М. Саакашвілі, підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.15, ч.2 ст.28, ч.2 ст.256 КК України».

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш FacebookTwitter  та Instagram