facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

"Польща просто наводить лад на своєму ринку праці" - експерт

Середа, 06 грудня 2017 15:30

Потік українських мігрантів буде тільки збільшуватися, і польські фахівці передбачають зростання у 15 разів. Проте Польща охоче прийматиме легальних заробітчан.

 

Про це заявив в ефірі телеканалу "Київ" президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

 

Читайте також: Рятувальники з ДСНС оглянуть багатоповерхівки та приватний сектор

 

У Польщі, де зараз економічне зростання, потрібні працівники. І підприємства, які платять за ту саму роботу українцям менше, ніж колегам-полякам, штрафують. Таким чином поляки захищають власних працівників - щоб роботодавці не набирали виключно "дешевих" мігрантів. Та це, водночас, створює привабливі умови і для іноземних працівників.

 

Через те, що багато поляків у пошуках заробітку виїжджають далі на Захід, "Польща зацікавлена у кваліфікованій робочій силі, і щоб ці працівники перебували і працювали легально, і щоб вони не мігрували глибше в ЄС", - пояснив Василь Воскобойник.

 

Читайте також: Головна новорічна ялинка нарешті у Києві

 

Отож зміни, які Польща впроваджує для захисту трудових прав передусім власних громадян, вважає експерт, "цілком позитивні для тих, хто збирається працювати легально. Для нелегалів же настають тяжкі часи".

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram.