facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«Боротьба ведеться вже не за персони, а за зміну влади» – Віталій Купрій

Середа, 06 грудня 2017 16:22

«Боротьба ведеться вже не за персони, а за зміну влади, зміну режиму Порошенка. І тут, я вважаю, слід підтримати Саакашвілі. Те, що зараз відбувається – це агонія режиму Порошенка», – заявив в ефірі телеканалу «Київ» народний депутат України Віталій Купрій.

 

«Якщо навіть і були зроблені записи (розмови Саакашвілі з Курченком, - Ред.), то по голосу, по тембру, по тому, як одна сторона ставить іншій провокаційні запитання, однозначно можна вважати, що довірена особа Курченка і сам Курченко діяли і записували ці розмови зі свого боку», - висловив свою думку Купрій.

 

Читайте також:Сьогодні відбудеться прем’єра українського фільму «Кіборги»

 

Як зазначив нардеп, це могла бути «спільна операція СБУ та ФСБ, тобто Путіна-Порошенка».

 

« І звинувачення, про які розповів Юрій Луценко – абсолютно абсурдні. Наприклад, стаття 256 Кримінального кодексу стосовно звинувачень щодо сприяння злочинній діяльності Курченка: по-перше Саакашвілі нічого не обіцяв Курченко (якщо послухати розмову),а по-друге, навіть, якщо б пообіцяв, він не зміг би виконати обіцянки щодо повернення Курченку незаконно арештованих, на думку слідства, активів. Це, навпаки, міг би зробити Порошенко або Луценко, тобто люди, які при владі», - зауважив Купрій.

 

Читайте також:Правоохоронці затримали зловмисника за спробу вчинити теракт на військовому об’єкті Сумщини

 

Тому, за його словами, з’являтися Саакашвілі на допит по цим справам не можна. «Це – глухий кут, до якого завела влада. Але однозначно не можна йти на поводу будь-кого, хто фабрикує справи», - додав Віталій Купрій.

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш FacebookTwitter  та Instagram