facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Інтернетом шириться нова гра-вбивця "Червона сова"

Середа, 06 грудня 2017 18:10

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба застеріг про нову небезпечну для життя гру – наступницю лиховісного «Синього кита», повідомляє телеканал "Київ".

 

«В Україні набирає обертів нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри такий самий, як і у сумнозвісних «Синіх китів», - повідомляє він на своїй сторінці в Facebook.

 

Дітину можуть заманити в гру, надіславши посилання, завдяки якому «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де вона проживає. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання,  її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки», застерігає Микола Кулеба.

 

Читайте також: Сьогодні відбудеться прем’єра українського фільму «Кіборги»

 

Учасники гри мають постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають цілодобово, дивитися психоделічні відео посеред ночі.

 

«Після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей. А ще аудіо з «потойбічного світу»…», - пише правозахисник.

 

Поліція припускає, що саме «Червона сова» ледь не вбила днями 14-річну киянку.

 

Читайте також: Польщі потрібні українські працівники, тому що свої масово виїжджають на Захід - експерт

 

Основні поведінкові ознаки участі дитину у «групах смерті» такі:

 

- відчуженість

- втома 

- постійно хоче спати

- сидить в мережі посеред ночі

- з’являються порізи на руках

 

«Якщо ви помітили ці прояви у дитини – не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірчу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога!» - закликає Микола Кулеба.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram.