facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Експерт назвала найпопулярніші теми звернень до Контактного центру Києва

Середа, 06 грудня 2017 18:31

Кожен киянин має можливість розповісти про проблеми міста і зробити столицю кращою за допомогою сервісу «Контактний центр Києва 1551».

 

«Топові теми для дзвінків – проблеми, що стосуються сфери житлово-комунального господарства: відсутність гарячого водопостачання, центрального опалення, непрацюючі ліфти», – розповіла в ефірі телеканалу «Київ» начальник аналітичного відділу комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва» Інна Міщанчук.

 

За її словами, житлово-комунальне господарство є найпопулярнішою темою й для надання пропозицій. Також часто звернення надходять щодо покращення роботи транспортної інфраструктури та соціального забезпечення.

 

Читайте також:Поліцейські на Подолі вручну відсунули з трамвайної колії машину автохама

 

Найактивніші - мешканці Солом’янського, Святошинського та Оболонського районів столиці, - сказала Інна Міщанчук.

 

Як зазначила експерт, терміни розгляду питання – від 1 дня до 30 діб. Контактний центр приймає дзвінки, а потім передає їх у відповідні органи для вирішення, які мають звітувати центру про результати розгляду. Для цього в центрі є відділ, який займається перевіркою виконаних робіт.

 

Читайте також:«Боротьба ведеться вже не за персони, а за зміну влади» – Віталій Купрій

 

Звернутися до Контактного центру можна, зателефонувавши на гарячу лінію – 1551, залишивши звернення на офіційному веб-порталі або скориставшись мобільним додатком.

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш FacebookTwitter  та Instagram