facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«Центр комунального сервісу» пояснив, що входить до тарифів за комуналку (Відео)

Четвер, 07 грудня 2017 09:35

У комунальному концерні «Центр комунального сервісу» презентували відеороз’яснення щодо складової тарифів на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

 

Про це повідомляє телеканал «Київ» із посиланням на сайт київської міської державної адміністрації.

 

Відео, зокрема, роз’яснює, як розраховуються тарифи за житлово-комунальні послуги, за що саме сплачують кияни, які необхідні послуги мають отримувати мешканці Києва від компаній, що обслуговують їхні будинки тощо.

 

Читайте також: До уваги письменників-аматорів! У Києві продовжено конкурс прози «Як тебе не любити…»

 

До надання послуг відносять: технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем, холодне та гаряче водопостачання, водовідведення, зливну каналізацію, централізоване опалення, енергопостачання. А також – технічне обслуговування ліфтів, насосів підкачування води на верхні поверхи, освітлення в будинку та у місцях загального користування, вивезення сміття, прибирання прибудинкових територій і сходових клітин, винищення паразитів у підвалах і на дахах, обслуговування вентиляції тощо.

 

У тариф входить ще низка послуг: полив у дворах, прибирання та вивезення снігу, експлуатація номерних знаків на будинках, адміністрування нарахувань за послуги.

 

Читайте також: До уваги киян! У рух тролейбусів маршрутів №№ 6, 18, 25, 27, 28, 33 будуть внесені тимчасові зміни

 

Тариф розраховується керуючою компанією, що обслуговує будинок. На нього впливають такі фактори: розмір прибудинкової території, стан конструкцій, кількість поверхів, наявність ліфтів.

 

Капітальний ремонт не входить до складової тарифу, тому що він є обов’язком співвласників багатоповерхових будинків. А ось поточний ремонт прибудинкової території, спортивних і дитячих майданчиків входять до складу нарахувань.

 

Читайте також: Київська влада закликає ОСББ та ЖБК приєднуватися до Реєстру територіальної громади міста

 

Тарифи затверджуються КМДА після поданих розрахунків компанією, що обслуговує будинок.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram.