facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

У Києві обговорюватимуть проблеми реабілітації дітей та молоді з інвалідністю

Четвер, 07 грудня 2017 09:54

У четвер 7 грудня у столичному бізнес-центрі «Інком» стартує науково-практична конференція з теми: «Незалежне життя дітей та молоді з інвалідністю: реабілітація на рівні громади».

 

Про це повідомляє телеканал «Київ» з посиланням на сайт Київської міської державної адміністрації.

 

Спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці, служб у справах дітей та сім’ї, центрів соціально-психологічної реабілітації, представники кількох департаментів КМДА, громадських організацій, науковці обмінюватимуться досвідом, кращими науково обґрунтованими практиками у сфері надання соціально-педагогічних, психологічних, реабілітаційних послуг дітям, молоді з інвалідністю та членам їхніх сімей.

 

Читайте також: «Центр комунального сервісу» пояснив, що входить до тарифів за комуналку (Відео)

 

Під час конференції презентують технології соціально-психологічної підтримки сімей, що виховують дітей та молодь із інвалідністю, обговорять перспективи формування інклюзивного суспільства в Україні з урахуванням міжнародного досвіду, представлять концептуальні підходи і технологій забезпечення незалежного життя людини з інвалідністю.

 

Також у ході дискусій учасники торкатимуться питань підготовки спеціалістів до роботи з дітьми, молоддю з інвалідністю, технологій формування особистої відповідальності та навичок самостійного життя у дітей і молоді з інвалідністю, психологічної реабілітації, сексуального виховання підлітків та молоді, інклюзивного працевлаштування та зайнятості такої молоді.

 

Читайте також: До уваги письменників-аматорів! У Києві продовжено конкурс прози «Як тебе не любити…»

 

Під час конференції очікується презентація громадських, студентських проектів для людей із інвалідністю. А 8 грудня з 14:30 до 16:00 триватиме круглий стіл із теми: «Незалежне життя і реабілітація на рівні громади: зони відповідальності учасників процесу»; о 16:00 відбудеться вистава народного театру «Паростки» (за участю молоді з інвалідністю).

 

Організатор заходу - Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram.