facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

У Києві створять Центр захисту тварин за єврозразком

Четвер, 07 грудня 2017 11:38

Київська влада створить міський Центр захисту тварин європейського зразка та низку пунктів тимчасової «перетримки» домашніх улюбленців.

 

Про це повідомляє телеканал «Київ» із посиланням на сайт http://kmr.gov.ua/uk київської міської ради.

 

Завдання Центру – не стільки утримання тварин, як побудова системи адаптації. Йдеться про влаштування безпритульних у родини киян.

 

Читайте також: Нетверезі водії часто залишаються безкарними, бо суди визнають докази недійсними – автоюрист

 

Так вирішила постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, підтримавши 6 грудня міську цільову Програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних гуманними методами.

 

«На реалізацію цієї програми пропонується закласти 192 мільйони гривень. Це на три роки. Найбільше видатків — 103 мільйони передбачено на 2018-й, оскільки саме з наступного року планується будівництво Центру захисту тварин. Наша комісія підтримала відповідну Програму. Далі слово за депутатами на одному із засідань Київради», – зазначив голова постійної комісії КМР з питань бюджету Андрій Странніков.

 

Читайте також: Поліція Києва затримала студента, який зберігав наркотики у чайних пакетиках

 

У рамках програми пропонується впровадити концепцію «Культурний вигул тварин у місті», удосконалити систему контролю за виконанням правил утримання домашніх тварин, продовжити роботу зі стерилізації безпритульних котів та собак і повернення їх на місце вилову, під нагляд опікунів.

 

Запланована і просвітницька робота щодо запобігання жорстокому поводженню з тваринами, зокрема інформаційно-освітні кампанії в школах.

 

Схожа міська цільова Програма діяла у столиці з 2012 до 2016 року. За цей період було стерилізовано майже 40 тисяч безпритульних тварин, тисячі були виловлені, вакциновані, врятовані та прилаштовані до нових власників.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Twitter,  Twitter  та Instagram.