facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

У Києві створять комунальний центр лікування нирок

Четвер, 07 грудня 2017 12:26

Київрада планує запровадити єдину потужну нефрологічну службу в місті.

 

Про це повідомляє телеканал «Київ» із посиланням на сайт київської міської ради.

 

Невдовзі на розгляд депутатів міської ради подадуть проект створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр нефрології та діалізу».

 

Читайте також:  Києві обговорюватимуть проблеми реабілітації дітей та молоді з інвалідністю

 

Йдеться про те, аби об’єднати та передати в підпорядкування Центру 5 діючих діалізних відділень в 5-ти закладах охорони здоров’я.  Зокрема, в Київських міських клінічних лікарнях №3 та №5, дитячих  клінічних лікарнях №1 та №6, Олександрівській клінічній лікарні.

 

«Це дозволить вирішити безліч проблем, які виникають під час лікування патології нирок. Зокрема, це дасть можливість створити єдину базу пацієнтів і забезпечити їх безперебійне лікування. Разом з тим, перебудова системи медичного обслуговування дозволить підвищити ефективність використання бюджетних коштів», – повідомив голова постійної комісії з питань бюджету Андрій Странніков.

 

Читайте також: За листопад рятувальники ліквідували 4 звалища люмінесцентних ламп у Києві

 

Нині на обліку в закладах охорони здоров’я комунальної форми власності перебувають 2700 осіб з хронічної нирковою недостатністю. За наявних потужностей діалізної служби міста, наразі лише 50% пацієнтів можуть отримувати лікування замісною нирковою терапією.

 

Відповідний проект рішення мають погодити депутати на одному із засідань Київської міської ради.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram.