facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«Київенерго» має швидше усувати аварії на тепломережах – Віталій Кличко

Четвер, 07 грудня 2017 17:07

«Київенерго» має оперативно усувати аварії на тепломережах і належним чином забезпечувати благоустрій територій після ремонтів. Комунальні служби міста готові в цьому допомагати. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції робіт, здійснених після прориву тепломереж у дворі житлового будинку на вул. Касіяна, 6-А в Голосіївському районі. 

 

Про це повідомляє телеканал КМДА із посиланням на прес-службу КМДА.

 

Із серпня поточного року в дворі досі не відновлений благоустрій після ремонту тепломереж.

 

Читайте також:Держава не заробить багато на продажу землі – експерт

 

Представник «Київенерго» Сергій Шовгеля запевнив, що із завтрашнього дня «Київенерго» приступить до робіт із благоустрою в цьому дворі.

 

«Київенерго» чекає хорошої погоди, щоб приступити до ремонту! Але мешканці чекають вже 4 місяці, поки їх двір впорядкують. Якби я сюди не приїхав, то у мене є підозра, що так би все і залишилося до весни», – сказав Віталій Кличко.

 

Читайте також:У злісних неплатників аліментів забиратимуть права на півроку

 

Мер Києва наголосив, що аналогічних ситуацій у різних районах міста сьогодні сотні, де після розриття та ремонту не зроблений благоустрій території.

 

Віталій Кличко також доручив главам районів провести інвентаризацію невпорядкованих після аварій ділянок, спільно з «Київенерго» визначити терміни ліквідації проблем та проконтролювати хід виконання робіт.

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш FacebookTwitter  та Instagram