facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Для участі і столичному конкурсі громадських проектів подано 131 пропозицію

Вівторок, 13 лютого 2018 18:56

Закінчився прийом заявок від інститутів громадянського суспільства для участі у міському конкурсі громадських проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який тривав понад місяць – із 26 грудня 2017 року до 9 лютого 2018 року. 

 

Про це повідомили в Департаменті суспільних комунікацій.

 

На цьогорічний конкурс подано 131 конкурсну пропозицію на загальну суму понад 22,6 мільйона гривень, хоча всього передбачено 2,4 мільйона. У зв’язку із недотриманням процедури 5 громадським організаціям рекомендовано надати свої проекти наступного року.

 

Проекти, що допущені до наступного етапу конкурсу, згруповані за напрямами і будуть розміщені на веб-сайті Департаменту суспільних комунікацій у рубриці: «Конкурс проектів для інститутів громадянського суспільства».

 

Читайте також: Ажіотаж навколо безвізу йде на спад – дані Держприкордонслужби

 

Наразі працівники Департаменту комплектують електронні версії наданих документів у єдиному форматі для зручності під час користування. Конкурсна комісія своєчасно поінформує всіх учасників про місце, дату, час та щодо того, в який саме спосіб пройде наступний етап конкурсного відбору.

 

Читайте також: Уперше з моменту спалаху: Нових випадків кору поменшало

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram