facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Біля Ради мітингували проти кандидатів на посаду Уповноваженого з прав людини

Вівторок, 13 березня 2018 15:18

Сьогодні, 13 березня, правозахисники принесли під стіни парламенту старі новорічні ялинки, які символізують трьох претендентів на посаду Уповноваженого з прав людини – Людмили Денисової, Сергія Алєксєєва й Андрія Мамалиги.

 

Учасники акції закликали нардепів не голосувати за жодну з цих кандидатур, оскільки вони, за словами активістів, не мають підтримки правозахисної та міжнародної спільноти та належного досвіду правозахисної діяльності.

 

А ще активісти закликали претендентів зняти свої кандидатури, а спікера Андрія Парубія та депутатів – погодитися на прозорий конкурс за участю авторитетних українських і міжнародних правозахисних організацій.

 

«Минулого року сплив термін повноважень чинного Уповноваженого Валерії Лутковської, але вона продовжує виконувати обов'язки, тому що парламент ніяк не обере омбудсмана. І от весь процес виборів перетворився на політичні торги, фарс, кулуарні переговори, з якого абсолютно усунуті громадські організації, правозахисні організації», – сказала голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик.

 

Читайте також: «Розкопки» завершено: центр Києва очистили від снігу і покинутих в ньому машин

 

Проголосувати за призначення нового Уповноваженого з прав людини нардепи мають уже в четвер, 15 березня.

 

Читайте також: На ЗНО-2018 зареєструвалися більш як 208 тисяч випускників

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram