facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«США свідомо надали перевагу Росії на території Сирії» – думка експерта

П'ятниця, 13 квітня 2018 13:10

«Сьогодні Асад впевнено закріпився на важливій для нього території, і Росія допомогла йому це зробити», – заявив в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

 

«Американці свідомо дали Росії завести зброю на територію Сирії, розмістити там системи протиповітряної оборони, цим самим дозволивши Росії робити все, що їй заманеться», – вважає він.

 

Що ж до того, що урядові сили неодноразово використовували заборонену хімічну зброю проти бунтівної опозиції, «саме Росія мала можливість вивезти весь арсенал хімічної зброї, який був у Сирії, утилізувати та знищити його», – зазначив Олександр Мусієнко.

 

«Натомість, вона закріпила свої позиції і підтримує політику Асада», – сказав він.

 

«Хочу нагадати, що коли в 2017 році стався подібний інцидент з хімічною зброєю, були попереджені всі російські військові, куди буде завдано удару, щоб вони не потрапили під вогонь», – зазначив Олександр Мусієнко.

 

«Координація дій і перемовини [між США, Росією та сторонами конфлікту в Сирії – Ред.] йшли, і, як на мене, вони десь йдуть і зараз. Отже, це велика геополітична гра, така собі інформаційна кампанія, яку проводить США», – висловив свою думку експерт.

 

Читайте також: Атакувати об’єкти Сирії, які контролює Росія, Америка не наважиться – Степан Гавриш

 

Читайте також: Скоро отримаємо безвіз із Уругваєм - МЗС

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram