facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Підробляють усе: від лікарняних до документів про власність на квартири - експерт

П'ятниця, 13 квітня 2018 12:44

Проблема підробки документів переходить з підробки довідок до підробки правовстановлюючих документів, наприклад, які реєструють перехід власності підприємства. Зараз вже й квартири переходять у право власності методом підробки документів, підписів.

 

Про це розповів в ефірі програми «Київ Live» телеканалу «Київ» почесний уповноважений партнер АО «Правова та економічна безпека» Євген Лосовський.

 

І проблема, за словами експерта, у цій сфері – не тільки і не стільки в тому, що такі документи можна купити недорого і скрізь, а у тому, що тут відсутня невідворотність покарання.

 

«Зараз немає статистичних даних щодо кількості вироблених документів, відкритих кримінальних проваджень і, найголовніше, реальних випадків покарання, отримання строків або адміністративних штрафів», – сказав Лосовський.

 

Читайте також: За програмою «Доступні ліки» працює кожна третя аптека

 

Він наголосив, що повноваження у правоохоронних органів для припинення правопорушень у сфері підробки документів є. Але відсутній будь-який контроль у цій сфері, а також реальні покарання.

 

«Якби сьогодні у ЗМІ ми побачили б, що людина, яка одержувала підроблені документи, отримала реальний строк за їх використання, тоді б відсотків на 50 зменшилося б використання таких довідок та документів», – переконаний експерт.

 

Читайте також: Скоро отримаємо безвіз із Уругваєм - МЗС

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram

 

Випуск програми «Київ Live» дивіться тут: