facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Експерт пояснила порядок зарахування першокласників у школи Києва

П'ятниця, 13 квітня 2018 18:17

Нові правила прийому дітей до першого класу стосуються усіх шкіл, у тому числі ліцеїв та гімназій. Зарахування відбуватиметься у два етапи. На першому – прийматимуть дітей, що проживають поблизу. На другому – якщо будуть вільні місця – прийматимуть дітей, яких батьки бажають влаштувати саме в цю, конкретну, школу.

 

Таке зазначила в ефірі програми «День у мегаполісі» телеканалу «Київ» радник міністра освіти і науки Оксана Макаренко.

 

У будь-якому разі, до 31 травня батьки мають прийти до школи і власноруч написати заяву. До неї додати копію свідоцтва про народження, документ, який підтверджує, що родина проживає на території обслуговування та медичну довідку ф 086. Крім того, якщо дитина має висновок інклюзивно-ресурсного центру, що вона потребує особливих умов навчання, слід його теж надати директору, аби той устиг організувати інклюзивний клас, - пояснила експерт.

 

«Кияни можуть зайти на сайт київської мерії і подивитися, на території обслуговування якої школи вони проживають», – додала експерт.

 

Якщо кількість поданих заяв не перевищує місць у навчальному закладі і школа зможе прийняти всіх цих дітей, то 1 червня директор видає наказ про зарахування.

 

Інша річ, коли кількість поданих заяв перевищує можливість закладу прийняти дітей. Бувають такі школи, де подали по 6-7 заяв на одне місце. Тоді 1 червня до школи зараховують тих, хто має першочергове право. А затим, у період з 1 до 15 червня, проводять жеребкування для тих, хто мешкає де-інде, - сказала Оксана Макаренко.

 

Читайте також: Тахікардія та температура: Перевірку Савченко на поліграфі призупинили

 

Читайте також: Столичні школярі сортуватимуть сміття за гроші

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram